Menu
Your Cart

Nero Wood

Marka: Nero Wood Model: ALK001
TAKIMI OLUŞTURAN PARÇALAR: 2 ADET ÜÇLÜ 2 ADET BERJER-3+3+1+1RENK: 250 ÇEŞİT RENK ALTERNATİFİ BULUNMAKTADIR.TERMİN SÜRESİ: 21 İŞGÜNÜÜRÜN AÇIKLAMASI: “2020 MOBİLYA TASARIMLARINDAN OLAN ALİZE KOLTUK TAKIMI SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZIN BEĞENİSİNE SUNULMUŞTUR.NERO MOBİLYA GÜVENCESİYLE TÜ..
Marka: Nero Wood Model: Alize Sandalye 03
TEKNİK ÖZELLİKLERÖZELLİKAÇIKLAMAÜrün İçeriği 1 Ad SandalyeKullanılan MalzemeÜrünümüz  mdf  üründen oluşmaktadir.Kumas Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılır.Ürünün BakımıNemli bir bezle temizleyiniz.Direk güneş ışığından koruyunuz.Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye tema..
Marka: Nero Wood Model: Alzsfy
Alize Şifonyer ve Aynasından oluşmaktadır. Puf Hariç Fiyatıdır...
Marka: Nero Wood Model: Alize TV 02
TEKNİK ÖZELLİKLERÖZELLİKAÇIKLAMAÜrün İçeriği 1 Ad Tv ÜnitesiKullanılan MalzemeÜrünümüz  mdf  üründen oluşmaktadir.Ürünün BakımıNemli bir bezle temizleyiniz.Direk güneş ışığından koruyunuz.Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından koruyunuz.Demonte Parçalar Tüm parça..
Marka: Nero Wood Model: Alize 02
TAKIMI OLUŞTURAN PARÇALAR: KONSOL, TV ÜNİTESİ, MASA, 4 SANDALYE, 1 BENCHTERMİN SÜRESİ: 21 İŞGÜNÜÜRÜN AÇIKLAMASI: “2020 MOBİLYA TASARIMLARINDAN OLAN ALİZE YEMEK ODASI TAKIMI SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZIN BEĞENİSİNE SUNULMUŞTUR.NERO MOBİLYA GÜVENCESİYLE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN SİPARİŞ VERE..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 62 (6 Sayfa)